ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۹ بار خوانده شده

جلسه کانون بسیج اساتید مراکز آموزش عالی گناباد برگزار شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،  کاظم گلباف، مسؤل بسیج اساتید مراکز آموزش عالی گناباد روز گذشته در جلسه کانون بسیج اساتید این شهرستان، ضمن گرامیداشت شهید آیت الله مطهری و تبریک هفته معلم، گزارشی از برنامه‌ها و فعالیت‌های بسیج اساتید این شهرستان را ارائه کرد.

این مطلب ۷ بار خوانده شده

گارگاه مهارت آموزی سبک زندگی فردی وسازمانی درتربت جام برگزارشد

دکتر محمد حسن حسن زاده با بیان این که انسان در زندگی روزمره برای رسیدن به هدف متعالی به پنج اصل متکی است افزود:زندگی بدون هدف بی معناست،هدف به انسان انگیزه می دهد و هدف متعالی رسیدن به لقاءا... است.
 استاد دانشگاه تربت جام تفکر وتعقل را ازدیگر اصول پنجگانه سبگ زندگی معرفی کرد و تصریح کرد:تربیت نسلی متفکرِ ،خداباور وعاشق اهل بیت علیهم السلام یکی از نیاز های جامعه اسلامی ایرانی است بنابراین تفکر به تعقل می گراید و کسی که عاقل باشد آینده نگر است.

این مطلب ۱۰ بار خوانده شده

تقدیر سردار نقدی ازکانون بسیج اساتید نیشابور

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،دکتر عباس علی حلاجی مسئول کانون بسیج اساتید نیشابوربابیان اینکه  این کانون ۲۳۹ استاد بسیجی دارد به برخی فعالیتهای این کانون اشاره کرد واظهارداشت: تربیت استاد جهت تبیین و روشنگری آسیب های ماهواره ، نمایشگاه دستاورد های علمی سایبری بسیج اساتید نیشابور،  راهکار های عملی سبک زندگی ازجمله فعالیتهای این کانون می باشد

این مطلب ۸ بار خوانده شده

برگزاري مراسم روز ملي بسيج اساتيد در نيشابور

این مطلب ۷ بار خوانده شده

آمریکا در مذاکرات به‌دنبال احیای ابهت از دست رفته خود است

این مطلب ۸ بار خوانده شده

دفتربسیج اساتید دانشکده علوم پزشکی نیشابورافتتاح شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)دکتر عظیمی نژاد سرپرست د انشکده علوم پزشکی  شهرستان نیشابور دراین مراسم گفت: ۳۶ سال از زمانی که امام وارد این آب وخاک شدند می گذرد،اگر درآن زمان بودیم به آرمانهای امام (ره)متعهد شدیم واگر نبودیم پدران وبرادران ما متعهد شدند.وی ادامه داد: امروز معادلات سیاسی دنیا با حرفها ورفتارهای ما تغییر می کند، مادردنیا جایی داریم، چشم های دنیا به اینجا معطوف شده است ،اعضای هیات علمی می توانند نقش ایفا کنند مشروط به اینکه ید واحد باشیم .

این مطلب ۸ بار خوانده شده

اصلی‌ترین فعالیت امام راحل(ره) تبدیل مبارزه به تکلیف بود

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، سهراب صلاحی عصر امروز در افتتاحیه کارگروه حلقه های صالحین و مبارزه با جنگ نرم اجلاس سراسری بسیج اساتید در مشهد اظهار داشت: در حال حاضر لازم نیست که اساتید تفنگ در دست گیرند اما بهترین سلاح آنهاست قلم آنهاست.

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به ابزارهای قدرت دشمنان تصریح کرد: ایجاد تفرقه و فتنه مهمترین سلاحی است که در حال حاضر دشمنان از آن بهره می گیرند.

این مطلب ۷ بار خوانده شده

فعال کردن بیش از پیش بسیجاساتید از اولویت ها است

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، «دکترسید حسین مجتبوی» در جمع اساتید بسیجی شهرستان گفت: با عنایت به جایگاه بسیج در جامعه اسلامی و نقش بی بدیل آن به عنوانیک نهاد خودجوش، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی و با توجه به تاکیدبنیان گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و منویاتمقام معظم رهبری، در شرایط کنونی، بسیج می تواند نقش مهمی ایفا کند.

صفحات