ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۳۳ بار خوانده شده

مراسم خطبه خوانی حضرت زینب(س) در نیشابور برگزارشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، مسئول دفتر بسیج جامعه زنان نیشابور در حاشیه این مراسم با بیان اینکه حضرت زینب (سلام الله علیها)، اسوه اقتدار و شکوه برای زنان مسلمان است،گفت: روشنگری و خطبه‌های حضرت زینب (س) در طول مسیر حرکت کاروان آزادگان کربلا در کوفه و شام باعث شد تا پیام عاشورا و واقعه کربلا ماندگار شود.

 

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

کسانیکه حجاب و عفاف را رعایت نمی کنند، هیچ گاه طعم آرامش حقیقی را نمی چشند

 

مشروح این گفتگو به شرح ذیل است

خانم کمالی فلسفه و فایده های حجاب چیست؟

همه ما انسانها برای نگهداری چیزهای با ارزش، آنها را در پوشش متناسب قرار می دهیم به عنوان مثال طلا و جواهراتمان را در گاوصندوق می گذاریم و برای حفظ باغ و امنیت خانه، اطراف آن را دیوار می کشیم و نرده ای آهنین نصب می کنیم و برروی اتومبیل نو و گران قیمت، چادر می افکنیم، چرا؟ پاسخ بسیار روشن است، وقتی بچه ها هم پاسخ آن را به خوبی می دانند؛ و آن کلمه زیبای حفاظت است، حفاظت از ماشین؛ حفاظت از باغ و خانه و حفاظت از طلا  و جواهرات.

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

بسیج نیشابوربابیش از ده برنامه به استقبال هفته عفاف وحجاب می رود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،اکرم زهتابیان بااشاره به عناوین  نامگذاری شده  دراین هفته گفت: عفاف وحجاب امنیت و آرامش اجتماعی، عفاف و حجاب میراث انبیاء الهی، عفاف و حجاب احترام به خویشتن و حقوق شهروندی ،عفاف و حجاب زندگی عفیفانه سعادتمندی خانواده, عفاف و حجاب خودباوری برتری فرهنگی ،عفاف و حجاب تولید ملی ترویج البسه عفیف ،عفاف و حجاب الگوی سوم، منزلت زن عناوین نامگذاری شده بر روزهای این هفته می باشد.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

گردهمائی ده هزار نفری زنان در کاشمر برگزار می شود

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

مهمترین وظیفه یک پاسدار فصل الخطاب قرار دادن فرمایشات ولایت فقیه است

این مطلب ۴۴ بار خوانده شده

زنان و نقش محوری آنان در تحقق اقتصاد مقاومتی

صفحات