ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

اجازه نمی‌دهیم هوچی گری‌های عده‌ای ما را در نظارت‌ها دلسرد کند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام حجت‌الاسلام علیرضا ارژنگ در دیدار با اعضای نظارت و بازرسی انتخابات سرخس گفت: جایگاه شورای نگهبان در قانون اساسی حساس و دقیق ترسیم‌شده و درواقع شورای نگهبان مدافع حقوق ملت بوده و است و در نظام جمهوری اسلامی مسئولان آن توسط مردم انتخاب می‌شوند و این حق مردم است.

وی ادامه داد: وظیفه و رسالت اصلی شورای نگهبان این است که حق مردمی که انقلاب کردند و خون دادند و جان‌نثاری کردند را ضایع نکند و طبق دین و قانون اساسی مردم تصمیم‌گیرنده امور کشور باشند.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

قاطعانه پشتیبان آمران به معروف و ناهیان از منکر هستیم

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، محمدتقی تمنانلو اذعان کرد: اصلی­ ترین مسئله ­ای که می ­تواند از وقوع جرائم جلوگیری کند مسئله فرهنگ است.

دادستان سرخس ادامه داد: مهم ­ترین مرکز فرهنگی خانواده ­ها هستند و اگر خانواده­ ها کار فرهنگی انجام دهند جامعه نیز از وقوع جرم مصون خواهد ماند متأسفانه خانواده­ ها در حوزه فرهنگ کم ­کار هستند و به وظایفی که باید عمل کنند عمل نمی­ کنند.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

ارائه مشاوره حقوقی رایگان در پایگاه های بسیج و مساجد سراسر کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع) به نقل از خبرگزاری بسیج،جلیل محبی گفت: مسائل حقوقی که مردم با آن درگیر هستند، هزینه بر است و برای یک مشاوره حقوقی هزینه زیادی باید پرداخت کنند، یکی از خدماتی که در این سازمان ارائه می شود، ارائه مشاوره و آموزش حقوقی رایگان به بسیجیان و آحاد مردم در پایگاههای بسیج و مساجد سراسر کشور است.

این مطلب ۱۷ بار خوانده شده

مشاوره حقوقی رایگان در مساجد و پایگاه‌های بسیج