ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده

اجرای ۱۲۰ عنوان برنامه خدمت رسانی در حاشیه شهر/ زمینه تحولات سیاسی و اجتماعی علوم انسانی است

حجت‌الاسلام سید غلامرضا سرور مسئول بسیج طلاب و روحانیون خراسان رضوی از تحریریه «صبح توس» بازدید کرد.

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

تیم انصار المهدی (عج) قهرمان مسابقات فوتسال بسیج سرخس شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، به مناسبت هفته بسیج و با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین بسیجیان شهرستان سرخس، یک سری مسابقات فوتسال بین پایگاه های بسیج سرخس برگزار شد.

 

در این مسابقات شش تیم شرکت کرده بودند که در مسابقه فینال تیم پایگاه بسیج انصار المهدی (عج) حوزه علمیه امام رضا علیه السلام قهرمان شد.

 

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی ایران مرگ تدریجی آمریکا را رقم زده است

این مطلب ۱۵ بار خوانده شده

اجلاسیه بزرگ اساتید و نخبگان حوزه علمیه خراسان برگزار می‌شود

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

کار فرهنگی و تبلیغی فعالیت عمده بسیج طلاب در اردوهای جهادی است

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده

یکی از اهداف انقلاب اسلامی گسترش «اسلام» بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام حجت الاسلام علیرضا ارژنگ با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: یکی از نکاتی که همیشه حضرت امام (ره) در تشکیل حکومت اسلامی بر آن تاکید داشتند این بود که انقلاب نباید متوقف در نظام اسلامی ایران باشد و حکومت اسلامی باید زمینه گسترش اسلام را در سرتاسر عالم فراهم کند.

 

وی با بیان اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی حمایت از مستضعفان عالم و گسترش اسلام بود، خاطرنشان کرد: گسترش اسلام به این معناست که اسلام خیرخواه است و برای سعادت بشر و دنیا و آخرت برنامه دارد.

 

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج طلاب سپاه ناحیه سرخس برگزار شد

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام در این مراسم حجت الاسلام نیک محمدی فرمانده سابق بسیج طلاب تودیع و حجت الاسلام بلقدربه عنوان فرمانده جدید بسیج طلاب معرفی شد.

 

حجت الاسلام سرور مسئول بسیج طلاب سپاه امام رضا علیه اسلام نیز در جمع روحانیون سرخس ضمن تاکید بر پیروی واقعی از ولایت مطلقه فقیه ضرورت وجود بسیج در سطح جامعه و به خصوص برخورداری روحانیون از تفکر بسیجی را لازمه نظام مقدس جمهوریاسلامی ایران دانست.

 

صفحات