ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

مداحان نیشابوری بایدها و نبایدهای مداحی را فرامی گیرند

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

مداحان بسیجی نیشابور پرهیز از انحراف و خرافه گرایی را فراگرفتند

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،حسین الهی مقدم مدیر کانون بسیج مداحان وهیئات مذهبی شهرستان نیشابوربا بیان اینکه بیشترین سهمیه در بین شهرستانهای خراسان رضوی پس از مشهد به نیشابور تعلق دارداظهارداشت: در این دوره اساتید برجسته کشوری از تهران و قم به موضوعاتی از جمله آموزش فنون و اصول مداحی،باید و نبایدهای مداحی بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری،بررسی تخصصی ادعیه و مناجات ماه مبارک رمضان،شناخت گروههای مذهبی منحرف وجلسه توجیهی حلقه های ذاکرین خواهند پرداخت.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

۷۰ مداح و شاعر آئینی خراسان رضوی به دیدار مقام معظم رهبری می‌روند

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده

یادواره شهدای عملیات خیبر در مشهد ‌برگزار می‌شود

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (ع) سید حسن ذاکرین گفت: یادواره شهدای عملیات خیبر عصر پنج شنبه در محل جامعه الحسین واقع در مصلی مشهد برگزار می‌شود.

این مطلب ۳۴ بار خوانده شده

نخستین همایش سراسری مداحان برگزیده جوان در مشهد آغاز شد

این مطلب ۶۹ بار خوانده شده

شورای قشر کانون بسیج مداحان و هیئات مذهبی نیشابور برگزارشد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ابوالفضل فتوحی ضمن عرض تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، نظامنامه شورای قشر کانون بسیج مداحان و هیئات مذهبی را مورد بررسی قرار داده وبا اشاره به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از تشکیل بسیج اقشار ، بر اخلاص و بصیرت افزایی وافزایش سطح علمی مداحان تاکید نمود.

مدیر کانون بسیج مداحان وهیئات مذهبی شهرستان نیشابوردراین جلسه  به ارائه گزارشی از فعالیتهای این کانون پرداخت .

این مطلب ۹۴ بار خوانده شده

راه اندازی کتابخانه تخصصی اهل بیت(ع) مداحان خراسان رضوی

سید حسن ذاکرین در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، اظهار کرد: اعزام مداحان به اردوهای جهادی، برگزاری فعالیت‌های اعیاد ماه رجب و شعبان و دهه کرامت، محرم و صفر و همچنین با توجه به تحرکات دشمن برگزاری باشکوه مراسم هفته وحدت از جمله دستورالعمل‌هایی است که در سال ۹۳ مدنظر قرار گرفته است.

مسئول بسیج مداحان خراسان رضوی تصریح کرد: ۲۲ ذی حجه روز برگزاری بزرگداشت قشر مداحان است که مصادف با شهادت میثم تمار است و تجلیل از مداحان ایثارگر که نزدیک به ۲۵۰ مداح ایثار گر در خراسان رضوی فعال هستند در این روز مدنظر قرار می‌گیرد.

این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

۳۵ مجمع الذاکرین در خراسان رضوی فعال است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سید حسن ذاکرین در گفت‌وگو یی اظهار کرد: حدود ۵۰ خانواده شهید مداح در مشهد مقدس حضور دارند، شهید ترابی، شهید رفیعی و شهید سید هاشم آراسته که مبتکر زنجیرزنی در گردان‌ها بود از جمله این شهدا هستند.

وی بیان کرد: در یک حرکت فرهنگی مناسب، تعدادی از این مداحان به دیدار خانواده شهدا رفتند و در یک حرکت فرهنگی دیگر، مداحان به دیدار شهدای فاطمی نیز رفتند.

صفحات