ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۴۵۱۲ بار خوانده شده

بصیرت‌افزایی عاشورایی مانع نفوذ دشمن است/ پیوند سپاه با مردم ناگسستنی است

عیسی صفری در گفتگو با خبرنگار ما؛ با تبریک دوم اردیبهشت‌ماه، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: تدبیر حکیمانه امام خمینی (ره) بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در تأسیس سپاه پاسداران در دوم اردیبهشت‌ ماه، مولود مبارکی را به وجود آورد که مسئولیت‌های خطیری برای حفظ و پاسداشت موجودیت انقلاب، هویت اسلامی و آرمان‌های امام راحل و ولایت‌فقیه و همه اصول مبتنی بر اسلام ناب محمدی و حاکمیت دینی را بر عهده گرفته است.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

همایش «بسیج، محور مقاومت» در سرخس برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، به مناسبت هفته بسیج و با توجه به تحرکات اخیر در منطقه و جنگ های نامنظم در خاورمیانه، همایش «بسیج، محور مقاومت» در مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام شهر مرزی سرخس برگزار شد.

 

در این همایش نقش بسیج و نیروهای مردمی در جنگ های منطقه، توسط خواجوی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس تشریح شد.

 

راه های مقابله با جنگ نرم دشمن از دیگر موضوعاتی بود که در این همایش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

بیانیه ای بسیجیان حوزه الزهرا (س) سپاه سرخس در پی حادثه منا

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،  بسیجیان حوزه الزهرا (س) سپاه سرخس در پی فاجعه دلخراش منا ضمن تسلیت به خانواده های داغ دیدگان بیانیه ای صادر کردند.

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

مسابقه ورزشی و رزمی بین ۱۵ تیم در سرخس برگزار شد

مسعود آذرکیش فرمانده حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر سپاه سرخس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام گفت: در این مسابقه سه تیم از حوزه مقاومت مالک اشتر شرکت داشتند که در بین ۱۵ تیم شرکت کننده دو تیم از این حوزه به مرحله نیم نهایی صعود کردند.

وی عنوان کرد: این مسابقات باعث بالا رفتن آمادگی رزمی و جسمانی در بین بسیجیان می شود.

آذرکیش بیان کرد: علاوه بر رقابت سالم در این مسابقات، بسیجیان می توانند خود را محک بزنند و بدانند در هنگام ماموریت ها چگونه باید عمل کنند.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

یادواره شهدای دهستان خانگیران سرخس برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، به همت حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر سپاه سرخس یادواره شهدای دهستان خانگیران سرخس در روز ۵ مهرماه ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در روستای گنبدلی شهرستان برگزار می شود.

 

سخنران این مراسم دکتر باخرد از یادگاران هشت سال دفاع مقدس خواهد بود.

 

همچنین در این مراسم به قید قرعه به چند نفر از شرکت کنندگان کمک هزینه کربلا اهدا خواهد شد.

 

دهستان خانگیران شهرستان سرخس در دوران هشت سال دفاع مقدس  ۱۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

این مطلب ۱۷ بار خوانده شده

راه اندازی تیم های تذکر لسانی در پایگاه های مقاومت تابعه حوزه امام علی (ع) سرخس

سزهنگ سید مرتضی شارعی مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام گفت: با تدبیر بسیجیان پایگاه صاحب الزمان (عج) حوزه امام علی علیه السلام سپاه سرخس  و مصوبه شورای امر به معروف و نهی از منکر، تیم تذکر لسانی این پایگاه راه اندازی شد.

 

وی افزود: تیم تذکر لسانی پایگاه صاحب الزمان (عج) در ابتدا و در جهت «تقویت نماز جماعت» و تشویق مردم به این فریضه با استفاده از بسیجیان معتمد کار خود را در محدوده این پایگاه آغاز کرد.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

رزمایش گردان های الی بیت المقدس در سرخس آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام سرهنگ پاسدار سیدمرتضی شارعی مقدم گفت: رزمایش گردان های الی بیت المقدس بسیج سپاه سرخس با حضور ۳ گردان از بسیجیان شیعه و سنی از امروز به مدت ۲ روز با نام محوری سردار شهید محمد ابراهیم بوزقوچانی با رمز مقدس محمد رسول الله (ص) آغاز شد.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

دیدار صمیمانه فرمانده سپاه ناحیه سرخس با بزرگان و علمای اهل سنت

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، در این دیدار علما، ائمه جماعت اهل سنت و بزرگان و سران طوایف ذی نفوذ که از پیشکسوتان بسیج هم بودند شرکت داشتند.

این دیدار به منظور بررسی مشکلات موجود در منطقه برای بالا بردن سطح وحدت وخنثی سازی تبلیغات سوء دشمنان علیه سپاه و بسیج و نظام در مقابل اقشار مختلف مردم به خصوص اهل سنت صورت گرفت.

صفحات