ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۹ بار خوانده شده

مسابقه تیراندازی با اهداف پروازی بسیج در تربت حیدریه برگزار شد

این مطلب ۹ بار خوانده شده

بسیج فریمان ، مقام اول مسابقات کشتی کشور را کسب کرد

رییس هیئت بومی محلی شهرستان فریمان گفت:تیم کشتی پهلوانی بومی و محلی شهرستان فریمان در قالب نماینده استان خراسان رضوی در مسابقات بومی و محلی  بسیج کشور که به میزبانی شهر بندرعباس برگزار شد شرکت کرد و به مقام اول دست یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،از فریمان، علی اکبر صیامی گفت:بسیجی عباسعلی ظاهردر مثبت ۸۰ مقام اول،  وحید دادخواه در وزن ۷۵کیلو مقام اول و محسن هنردوست در ۶۵کیلو مقام سوم کشور  را کسب کردند و در مجموع تیم فریمان نماینده استان خراسان رضوی با۲۸امتیاز مقام اول کشور را از آن خود کرد.

این مطلب ۹۵ بار خوانده شده

سالن سردار شهید برونسی بسیج ناحیه تربت حیدریه آماده پذیرش ورزشکاران بسیجی است

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفتگو با خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، اظهار کرد: این سالن در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در دو طبقه مجزا برای ورزشهای گروهی و رزمی در راستای خدمت رسانی به بسیجیان تدارک دیده شده است.

 

وی افزود: بسیجیان فعال در حلقه های صالحین با مراجعه به حوزه های مقاومت شهری می توانند با در خواست نوبت دهی برای استفاده از این سالن پذیرش شوند.

 

این مطلب ۱۰ بار خوانده شده

خانه کشتی بسیج تربت حیدریه به بهره برداری رسید

عباسعلی ابراهیم ناد در گفتگو با خبرنگار سرویس ورزشی پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع) اظهار کرد: با وجود بسیجیان توانمند و  مستعد و آینده دار شهرستان تربت حیدریه در رشته پر طرفدار کشتی، لزوم توجه به این قشر و نیاز به ایجاد زیرساخت های ابتدایی ان موجب شد تا با همت مساعدت مسئولین به ویژه خیرین و ورزش دوستان احداث خانه  کشتی بسیج در تربت حیدریه در دستور کار گیرد.

 

وی افزود: خانه کشتی بسیج تربت حیدریه با هزینه ای بالغ بر دو میلیارد ریال در محل کانون فرهنگی ورزشی بسیج از روز یوم الله ۲۲ بهمن کار خود را آغاز کرده است.

 

این مطلب ۵۶ بار خوانده شده

بسیج نیشابوراز۶ مرشد باستانی کارتجلیل کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)ابراهیم بلقان آبادی مسئول تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابورگفت: مرشدان محمد نیک سیرت ،محمد حاتمی،حسین میری،هادی نعیم ابادی،جمال الدین احمدیه وغلاث که به عنوان سرگروهای حلقه های شجره طیبه صالحین  کانون بسیج ورزشکاران نیشابورمی باشند تجلیل شد.

بلقان آبادی اظهارداشت:   تیم باستانی جانبازان شهرستان نیشابور به عنوان نخستین تیم باستانی کارجانبازان خراسان رضوی با۲۵ نفرعضومی باشد.

 

انتهای پیام/

این مطلب ۶۱۴ بار خوانده شده

کاراته بازان شهرستان کلات با حضور در مسابقات استانی بسیج موفق به کسب سه مدال برنز شدند.

 

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، مسابقات کاراته رشته کمیته با حضور تیم های نواحی شهرستان های استان خراسان رضوی درسالن ورزشی بسیج ناحیه مقاومت مالک اشتر برگزار شد.

امیررضا لشکری، عرفان قاسمی و ابوالفضل نجف زاده سه مدال آور شهرستان در رشته کمیته بودند.

این مسابقات در حالی با سه مدال برنز برای بسیج ناحیه مقاومت کلات به کار خود پایان داد که امیررضا لشکری برای شرکت در مسابقات کشوری به اردوی کاراته  مازندران بسیج راه یافت.

انتهای پیام/

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

ورزشكار فريماني مسير گلزار شهداي باغسالار تا شهداي گمنام فريمان را دويد

كريمي، رييس اداره ورزش و جوانان فريمان در اين باره به خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه امام رضا(ع) در فريمان گفت: يكي از ورزشكاران فعال و متعهد شهرستان فريمان مسير گلزار شهداي روستاي باغسالار فريمان تا گلزار شهداي گمنام واقع در پارك جنگي شهيد فهميده فريمان به طول ۳۵كيلومتر را دويد.

مهندس «حسين متين زاده» هدف خود را از انجام اين اقدام ورزشي، تجديد ميثاق با آرمان هاي امام راحل و شهداي انقلاب اسلامي و ۸سال دفاع مقدس بيان كرده است.

گفتني است وي كه دبير هيات كوهنوردي فريمان نيز مي باشد، به مناسبت هاي مختلف به انجام برنامه هاي ورزشي پرداخته است.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

یادواره شهید ورزشکار جوین برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، دراین مراسم که به همت ناحیه مقاومت سپاه جوین برگزارشده بودمسئول معاونت تربیت بدنی سپاه امام رضا(ع) سخنانی را در رابطه با مقام شهدا وهمچنین دستاوردهای انقلاب بیان نمود.

شایان ذکر است در پایان مراسم از ورزشکاران برتر شهرستان با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

ا

انتهای پیام/

این مطلب ۷ بار خوانده شده

مسابقات دو ومیدانی بسیج در تربت حیدریه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،این مسابقات دررشته های دوی ۵ هزارمتر، ۳ هزارمترو ۸۰۰ متراستقامت وهمچنین پرش سه گام وپرتاب وزنه درپیست دومیدانی استادیوم تختی تربت حیدریه برگزارشد
دراین مسابقات محمدخداترس دردوی ۵ هزارمتر علی میرزائی، در پرش سه گام احسان پورعلی در پرتاب وزنه و محمد محمودی در یک هزار متر رتبه های برتر را از آن خود کردند.
انتهای پیام /

این مطلب ۱۱ بار خوانده شده

مسابقات دو ومیدانی بسیج در تربت حیدریه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام ، این مسابقات در رشته های دوی ۵ هزار متر ، ۳ هزار متر و ۸۰۰ متر استقامت و همچنین پرش سه گام و پرتاب وزنه در پیست دو میدانی استادیوم تختی تربت حیدریه برگزار شد
در این مسابقات محمد خداترس در دوی ۵ هزار متر علی میرزائی در پرش سه گام ، احسان پورعلی در پرتاب وزنه و محمد محمودی در یک هزار متر رتبه های برتر را از آن خود کردند.
 

صفحات