ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

تشکیل شورای عالی بسیج کارگری خراسان رضوی با محوریت مقابله با قاچاق کالا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، مهدی یزدانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: ۱۸ آبان ماه جلسه شورای عالی بسیج استان با حضور فرمانده سپاه امام رضا‌(ع) خراسان‌رضوی را خواهیم داشت تا در کارگروه مقابله با قاچاق کالا به بحث و بررسی و مشخص‌کردن وظایف سپاه در ارتباط با این موضوع مشخص شود.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

بسیج کارگری، مانع از رسوخ بیکاری و تعطیلی کارخانجات

جواد فاتحی مسوول بسیج کارگری در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)، اظهار داشت: به عنوان عضوی کوچک از خانواده بسیج کارگری هستم که در شرکت فرش زمرد مشهد فعالیت می کنم و توانستم معادلات رفتاری متناسب بین کارفرما و کارگران را با وجهه همت بسیجی ایجاد کنم این همسویی بین کارگر و کارفرما سبب گردیده تا پیشرفت بهتری برای کارخانه ایجاد شود.

این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

اعزام کارکنان پالايشگاه گاز سرخس به مراسم ارتحال امام (ره)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام محمد رضا به آبادي گفت: درآستانه سالگرد ارتحال امام خميني (ره) دوستداران آن يار سفرکرده از شهرستان سرخس راهي حرم مطهر امام خميني(ره) مي شوند تا در مراسم بيست و ششمين عروج ملکوتي آن امام عزيز شرکت کنند.

این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

دومین دوره آموزشی سرگروه های حلقه های صالحین قشرکارگری خراسان رضوی آغاز بکارکرد

به گزارش پایگاه اطلاع سانی سپاه امام رضا (ع)،پاسدار فیروز شریفی در جمع خبرنگاران  اظهارکرد: دومین دوره آموزشی سرگروه های حلقه های صالحین قشر کارگری با حضور ۱۵۰نفر از سرگروه های حلقه های صالحین کارگری در دانشگاه امام حسین (ع) مشهد آغازبکارکرد.

این مطلب ۷۶ بار خوانده شده

سمینار تبیین اقتصاد مقاومتی در پالایشگاه گاز سرخس برگزار شد

 

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضاعلیه السلام، محمد فرزانه مقدم معاون عملیات پالایشگاه خانگیران سرخس در این سمینار اظهار کرد: مقام معظم رهبری با اشاره به تحولات اقتصادی که در عرصه عمومی کشور در حال انجام است هر سال را به یک نام، نامگذاری می کنند و هرساله تکاپویی در نهادها و سازمان ها برای تحقق منویات رهبری ایجاد می شود.

این مطلب ۱۹ بار خوانده شده

اعلام حمایت فرزندان کارکنان پالایشگاه خانگیران سرخس از کودکان غزه

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام محمد جواد راسخی ، اظهار کرد: اتفاقات اخیر غزه این ضرورت را بر همه مردم و امت اسلامی ایجاب می‌کند تا به عمق وجود چنین حوادث تلخی در یک دهه اخیر بیشتر توجه کنیم.

وی اظهارداشت: در راستای تداوم حمایت ملت ایران از مردم مظلوم غزه، همزمان با برگزاری آدینه پرنشاط برای فرزندان کارکنان شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در شهرک گاز شهید مهاجر سرخس، مسابقه نقاشی همدردی و اعلام حمایت فرزندان کارکنان این شرکت با کودکان غزه که مورد ستم و نسل کشی رژیم غاصب صهیونیستی قرار گرفته اند برگزار شد.

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

ایان مسابقات فوتسال جام رمضان شهرستان جوین

 

سید مرتضی نقیب زاده در گفتگو با  خبرنگر پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، اظهار داشت: مسابقات فوتسال جام رمضان به همت حوزه مقاومت بسیج کارگری واصناف جوین وبا حضور ۱۰تیم از ابتدای ماه مبارک در سالن فرهنگی ورزشی کشت وصنعت جوین آغاز شد وبا قهرمانی تیم دانشگاه علمی کاربردی جوین به پایان رسید.

وی افزود:  تیم ایثارگران کروژده مقام دوم وتیم پایگاه بسیج شهید خوش بیان مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان در جوین

 

 

سید مرتضی نقیب زاده در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، اظهار داشت:مسابقات فوتسال جام رمضان به همت حوزه مقاومت بسیج کارگری واصناف جوین وبا حضور ۱۰تیم از ابتدای ماه مبارک در سالن فرهنگی ورزشی کشت وصنعت جوین آغاز شده وتا پایان ماه مبارک ادامه خواهد داشت.

صفحات