ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۴۳۸ بار خوانده شده

طرح بسیج همگام با کشاورز در ۴۰۰ روستای استان در حال اجراست

این مطلب ۳۱ بار خوانده شده

توسعه کمی و کیفی بسیج رسانه خراسان رضوی در دستور کار قرار گیرد

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

مجمع عالی بسیج سپاه ناحیه سرخس برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام در این جلسه طرح ها و ایده های مختلف فرهنگی، اقتصادی، سیاسی در سطح شهرستان مطرح شد.

 

سرهنگ شارعی مقدم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سرخس در این جلسه گفت: اقتصاد مقاومتی و فرهنگ مقاومتی باید سرلوحه تمامی طرح ها و پرو‍ژه ها باشد.

 

این مطلب ۱۴ بار خوانده شده

غبارروبي مزار شهداي گمنام فريمان

 

در سالروز عمليات غروزآفرين بيت المقدس و فتح خرمشهر قهرمان، فرماندار، فرمانده سپاه و برخي مسئولان شهرستان فريمان باحضور در گلزار ۵شهيد گمنام اين شهر با آرمان هاي امام و مقام معظم رهبريتجديد ميثاق کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، در اين مراسم فرمانده سپاه ناحيه فريمان در سخناني کوتاه به بيان اهميت پاسداشت عمليات بيت المقدس و سالروز آزادسازي فتح خرمشهر پرداخت

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

برگزار يمراسم بزرگداشت سوم خرداد در فريمان

 

این مطلب ۱۶ بار خوانده شده

ديدار بسيجيان فريمان با امام جمعه شهرستان

 

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

امام جمعه فريمان:وظيفه معلمان در سالي كه به نام اقتصاد و فرهنگ است دوچندان شده است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، حجت الاسلام سيد ابوالفضل طباطبايي اشكذري افزود: مساله احترام به جايگاهعالم و معلم يك امر فطري است اما با پيشرفت زندگي بشر و به دليل تاثيرپذيري از رفتارهاي بيروني ، گاهي جامعه از روند فطري خود جدا شده و بهبيراهه مي رود.
حجت الاسلام سيد ابوالفضل طباطبايي گفت: معلم با تعليم و تربيت، انسان هارا به سوى كمال و پيشرفت سوق مى‏دهد و عشق و ايمان را بر لوح جان و ضميرپاك انسان ها ثبت مى‏كند و در حقيقت تمام كمالات انساني مديون زحمات معلماست.

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

اعلام برنامه هاي هفته عقيدتي سياسي سپاه فريمان

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، حجت الاسلام علي اصغر سليماني گفت: ديدارفرماندهان و مربيان بسيجي با امام جمعه شهرستان، تكريم و دلجويي از خانواده هاي معظم شاهد، غبارروبي گلزار شهداي فريمان،برگزاري حلقه هاي صالحين ونشست منتظران موعود در حوزه ها و پايگاه هاي مقاومت بسيج از جمله برنامههاي اين هفته مي باشد.

صفحات