ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۵ بار خوانده شده

خانواده اساسی ترین کانون نشر اعتقادات و بصیرت افزایی برای فرزندان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،حجت الاسلام ابوالفضل آرمان  در جمع خانواده کارکنان سپاه  ناحیه تربت حیدریه ابراز داشت: بر والدین فرض است که دغدغه نشر آموزه ای اسلامی را داشته و در زمینه تفقه در دین اهتمام ورزیده و فرزندان خود را نسبت به آموزه ها آشنا و نسبت به تربیت دینی فرزندان خود حساس باشند.

 

این مطلب ۷ بار خوانده شده

فتنه ۸۸ سناریوی مشترک سران فتنه و جبهه استکبار بود/ سپاه و بسیج بازوان رهبری در خاموش کردن فتنه بودند

سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، اذعان کرد: پس از  رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی، عده ای به دنبال پایان دادن نهضت امام راحل بودند و سالها برای تحقق آن برنامه ریزی و کادرسازی کردند تا به اهداف خود نزدیک شوند.

 

این مطلب ۷ بار خوانده شده

گردهمایی مصون‌سازی فرهنگی کارکنان سپاه ناحیه تربت حیدریه برگزار شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،در این نشست فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار داشت: انقلابی‌گری طبیعتاً شاخص‌هایی دارد که در روش و سیره امام (ره) و رهبر معظم انقلاب وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه انقلابی‌گری تنها در ایستادگی و مقاومت خلاصه می‌شود، گفت: دشمن‌شناسی، بصیرت و ایستادگی در مقابل استکبار شاخص ویژه انقلابی گری محسوب می‌شود.

 

این مطلب ۷ بار خوانده شده

ولایت‌پذیری و ولایت‎مداری رمز موفقیت بسیج/ افتتاح دو پروژه عمرانی در هفته بسیج در تربت حیدریه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی در آستانه هفته گرامیداشت بسیج، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بسیج مستضعفین در بین همه اقشار مختلف مردم بعنوان یار و بازوی ولایت فقیه نقش بسزایی در پیشبرد اهداف نظام و همچنین برملا کردن دسیسه ها و توطئه های دشمنان داشته است.

 

این مطلب ۹ بار خوانده شده

سوریه محور مقاومت و کانال نفوذ انقلاب اسلامی به جهان است/دشمن به دست خود، تفکر انقلابی را در منطقه غرب آسیا پرورش داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، فرمانده سپاه تربت حیدریه شب گذشته در مراسم یادبود شهید سمایی در تربت حیدریه اظهار داشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی  اوضاع کنونی کشور شبیه جنگ احزاب شده و عده ای مستکبر و مشرک در کنار صهیونیست ها و منافقین و معاندین سعی بر انحراف و فروپاشی انقلاب اسلامی دارند.

این مطلب ۸ بار خوانده شده

اعطای تسهیلات اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در تربت حیدریه

این مطلب ۸ بار خوانده شده

انسان خودساخته می تواند جامعه را بسازد/لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی در مدارس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، سرهنگ پاسدار فرضعلی گرایلی فرمانده سپاه تربت حیدریه شب گذشته در جمع معلمان و دبیران مقطع متوسطه تربت حیدریه اظهار داشت: همه پیامبران الهی و ائمه معصومین(ع) برای تربیت انسانها امدند تا جوامع بشری بر اساس یک تربیت الهی و انسانی  قله های سعادت را فتح کنند.

صفحات