ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۳۴ بار خوانده شده

گریه‌های مادر اولین شهید شمس آباد کنار عکس سردار شمس آبادی + عکس

این مطلب ۳۱ بار خوانده شده

اعزام۱۲۰نفر از بسیجیان جغتای به مناطق جنگی جنوب+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)، روز گذشته ۱۲۰ نفر از بسیجیان شهرستان جغتای به مناطق جنگی جنوب اعزام شدند.

در همین رابطه سرهنگ دوم پاسدار عباس فروزان مهر به پیام جغتای گفت: شرکت کنندگان در این اردو در مدت ۶ روز از مناطق عملیاتی جنوب نظیر اروند، شلمچه، فتح المبین، هویزه و دهلاویه بازدید به ععمل خواهند آورد.

وی در ادامه افزود: نکته قابل توجه در مورد این اردو تشرف ۲۰ نفر از این افراد با خودرو شخصی می باشد.

 

این مطلب ۳۱ بار خوانده شده

شهادت شیخ نمر آل سعود را به ورته نابودی خواهد کشاند

این مطلب ۳۱ بار خوانده شده

۱۵۰ متر مربع زمین در شهرستان جغتای وقف ساخت پایگاه بسیج خواهران شد

 

احمد محمدیان مسئول اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان جغتای در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، گفت: وقف سنت پیامبر گرامی اسلام وسیره اهل البیت عصمت وطهارت (ع) می باشد که استمرار این سنّت در تقویت و گسترش ارزش‌های اسلامی وتوسعه فرهنگ واقتصاد نقش بسزایی دارد.

این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

گلزار شهدای جغتای غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، حجت الاسلام قربانی در مراسم غبار روبی گلزار شهدای جغتای اظهار کرد: شهداء برای احیاء دین خدا به امام حسین (ع)اقتدا کردند.

وی افزود:شهداء در عمل نشان دادند که محب و دوست چگونه باید باشد به گونه ای که در راه خدا بپا خواستند و زر و زیور دنیوی در نزدشان جلوه ای نداشت.

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

امام جمعه جوین:آمریکا به هیچ گونه قوانین حقوق بشر و اصول دموکراسی پایبند نیست

 

حجت الاسلام دلیری پور در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، بیان داشت: آمریکا غیر از منافع خودش چیز دیگری را به رسمیت نمی شناسد واین حقیقت در آنچه که بر سر مردم افغانستان وعراق وسوریه آورد کاملا پیداست.

وی افزود: آمریکا با عدم صدور ویزا برای نماینده ایران در سازمان ملل ثابت کرد حتی به قوانینی که به دست خود نوشته است نیز پایبند نیست.

این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

دومین سوله صالحین شهرستان جغتای افتتاح شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، مراسم افتتاح سوله صالحین حوزه مقاومت بسیج امام حسن عسکری (ع) ظهر امروز با حضورمسئولین شهرستان، خانواده معظم شهدا و بسیجیان حوزه امام حسن عسکری (ع) برگزار شد.

در این مراسم  فرمانده سپاه جغتای  با تبریک سالروز فتح خرمشهراظهار کرد: ما امروز به عنوان سربازان جنگ نرم این مسئولیت را داریم که در این جبهه با دشمن بجنگیم و سلاحی که متناسب با این جنگ است  ما باید در دست داشته باشیم .

وی افزود: سلاح مبارزه با جنگ نرم دشمن بصیرت است که در حلقه‌های صالحین وجود دارد.

این مطلب ۳۰ بار خوانده شده

همایش سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر در جغتای برگزار شد.

 

این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

گلزار شهدای گمنام جغتای غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، در سالروز عملیات غرورآفرین بیت المقدس و فتح خرمشهر مسئولان شهرستان با حضور در گلزار شهدای شهر و شهدای گمنام و غباررویی و عطر افشانی مزار شهدا با آرمان های امام و مقام معظم رهبری تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/

صفحات