ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

برگزاری ۳۲ عنوان برنامه در هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،سرهنگ پاسدار نطاق امروز در نشست خبری هفته دفاع مقدس یاد و خاطره همه شهدا را گرامی داشت و در اجرای برنامه ها به نحو شایسته در این هفته تاکید نمود.

 

این مطلب ۳۰ بار خوانده شده

تفکر انقلاب اسلامی در حال نفوذ به قلب اروپاست

سرهنگ پاسدار محمد علی نطاق در گفتگو  با پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)  اظهار داشت: دشمن از نفوذ و بیداری اسلامی در منطقه به وحشت افتاده و در حال توطئه چینی برای مقابله با این نفوذ است.

 

وی افزود:: امروز تفکر و اندیشه ناب انقلاب اسلامی مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و  در حال نفوذ به قلب اروپا و امریکاست.

 

فرمانده سپاه خواف خاطر نشان کرد: سپاه تنها یک نیروی نظامی نیست بلکه یک نهاد انقلابی مردمی است و در قانون اساسی سپاه حافظ دستاورد های انقلاب اسلامی ایران است.

 

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

حمایت از تولید ملی مهم ترین رکن اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است

این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

فرمانده سپاه خواف گفت:حماسه ۹دی خورشید تابانی بود که منفذ های مخفی و چندلایه ی دشمنان افسار گسیخته را برای همگان روشن ونمایان کرد

محمد علی نطاق فرمانده سپاه نا حیه خواف در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(علیه السلام)، اظهار کرد:حماسه ماندگار ۹ دی مضاف بر این که باید به عنوان ایام الله بزرگ شمرده شود، لازم است برای امروز جامعه ما هم که با توطئه های دشمنان قسم خورده بیرونی در پروژه و فتنه‌ای دیگر به نام نفوذ مواجه است، مورد بازخوانی و بازاندیشی قرار گیرد.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

امام جمعه خواف گفت: تفکر بسیج تفکری است که زمان را مدیریت می کند و حوادث و جریانات را بصیرت افزایی و روشنگری می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)، به مناسبت هفته بسیج جمعی از کارکنان ناحیه مقاومت  سپاه خواف به همراه جمعی از مسئولین و بسیجیان شهرستان با امام جمعه خواف دیدار نمودند.

 

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

به مناسبت هفته بسیج همایش میقات صالحین با حضور متربیان عضوحلقه های صالحین قبل از نمازجمعه در حسینه فاطمه الزهرا(س)خواف برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)، در اولین روز از هفته بسیج همایش میقات صالحین با حضور متربیان، سرگروههای حلقه های شجره طیبه صالحین قبل از شروع نماز جمعه در مسجد وحسینه فاطمه الزهرا (س)خواف برگزار شد

این مطلب ۲۸ بار خوانده شده

۸۵ویژه برنامه هفته بسیج در خواف اجرا می شود

صفحات