ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

خدمت رسانی گروه جهادی وارثان در شهرستان خوشاب

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

راه اندازی بیش از ۱۰ استخر شیلات ناحیه خوشاب در استان خراسان رضوی

به گزارش پایگاه اطلاع سانی سپاه امام رضا (ع)،رضا استیری درجمع خبرنگاران اظهارکرد:در شهرستان خوشاب پروژه‌های اقتصاد مقاومتی با فعالیت بسیجیان از جایگاه خوبی در شهرستان برخوردار شده است.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

افتتاح نمایشگاه دجال واره با حضور فرمانده ناحیه سپاه خوشاب

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع), فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع)  با اشاره به این که نمایشگاه آسیب های ماهواره جهت آشنايي مردم با نيات شوم دشمن براي راه اندازي ماهواره و اثرات منفي آن در خانواده هايي كه از آن استفاده مي كنند از اهداف برپايي اين نمايشگاه است.

وي افزود اين نمايشگاه تا پایان دهه کرامت داير است وآثارمخرب استفاده از ماهواره درقالب عكس و نمایش کلیپ هایی ازآسیب های ماهواره به نمايش گذاشته شده است.

انتهای پیام/

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

برگزاری نهضت روشنگری باموضوع ماهواره(دجال واره) در سپاه خوشاب

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع), در این نشست سرهنگ محمد ابراهیم شم آبادی با اشاره به اثرات سوء تربیتی ماهواره (دجال واره) در سطح خانواده و جامعه گفت: ماهواره باعث میشود که بنیان خانواده از هم گسسته و متلاشی شود و  اثرات سوء تربیتی  برای فرزندانمان به جای خواهد گذاشت و درپی آن  باعث افزایش آمار طلاق و فساد در سطح جامعه می شود.

وی در پایان  افزود والدين در كاستن اثرات مخرب تهاجم فرهنگى ناشی ازماهواره ها ،اینترنت و...نقش بسيار مهمی را می توانندايفا کنند.

انتهای پیام/

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

برگزاری کلاس امداد ونجات در حلقه های صالحین خوشاب

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع),  مسئول تربیت وآموزش  این ناحیه با اشاره به اینکه  بسیجیان در حلقه های صالحین نیاز به افزایش مهارت های فردی وتخصصی دارند این دوره از کلاس ها در سطح پایگاه های حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) درحال اجرا می باشد.

وی در پایان از پایگاه شهدای سلطان آباد جهت برگزاری منظم کلاسهای تخصصی در حلقه های صالحین تشکر نمود.

انتهای پیام/

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

اهدای بیش از ۳۰۰جلد قرآن کریم به مساجد سطح شهرستان

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع), محمد ابراهیم شم آبادی  با اشاره به این که در اکثر مساجد این شهرستان حرکت زیبای تلاوت یک صفحه از قرآن کریم  بعد نماز های یومیه انجام نمی شود برآن شدیم تا این امر خداپسندانه را در سطح مساجد شهرستان باهمت پایگاه های بسیج انجام و گسترش دهیم.

وی افزود ماباید بیشتر با قرآن و مفاهیم آن انس بگیریم و اگر اخلاق و رفتارما, برخورد ما و سبک زندگی ما بر طبق رهنمودهای قرآن و در سایه ی ولایت باشد زندگی با اخلاق و جامعه ی سالمی خواهیم داشت.

این مطلب ۳۲ بار خوانده شده

شرکت ۲۰۰نفراز خواهران حوزه حضرت زهرا(س)سپاه خوشاب در رزمایش یک روزه گردان های الزهرا(س)

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،  مسئول عملیات این ناحیه عنوان داشت: این رزمایش همه ساله با هدف آمادگی و حفظ انسجام  بسیجیان در مقابل تمامی احتمالات  جانبی و همچنین ایجاد وحدت و همدلی وتمرین و فراخوانی یگانی برگزار شد.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

همایش بزرگداشت به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز در شهرستان خوشاب برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع),در این همایش رئیس اداره آموزش وپرورش ضمن عرض خیر مقدم خدمت آزادگان عزیز از صبر واستقامت این دلاور مردان کمال تقدیر وتشکر را داشتند.

وی در ادامه افزود که آزادگان سرمایه های معنوی نظام جمهوری اسلامی می باشند و باید از این ذخایر معنوی صبر وپایداری را الگو گرفت و سرلوحه کار خود وآیندگان قرار دهیم.

همچنین در این همایش سرهنگ محمد ابراهیم شم آبادی فرمانده ناحیه خوشاب نیز از دوران اسارت خود خاطراتی رابیان نمودند.

این مطلب ۲۹ بار خوانده شده

دیدار مسئولین شهرستان خوشاب با فرمانده ناحیه سپاه این شهرستان به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)؛ مسئولین شهرستان خوشاب باحضور در دفتر فرمانده ناحیه با سرهنگ شم آبادی دیدار وگفتگو کردند.

در این دیدار حسین ابراهیمی کردیانی فرماندار شهرستان خوشاب با اشاره به پایمردی وصبوری آزادگان سرافراز این روز عزیز را به تمامی آزادگان وبخصوص فرمانده ناحیه تبریک عرض نمودند.

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

اختصاص ۶۰ملیون تومان جهت ساخت ساختمان بسیج دانش آموزی سپاه خوشاب

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سرهنگ محمد ابراهیم شم آبادی در جمع صمیمی وجوان شورای حوزه بسیج دانش آموزی حضور پیدا کردند وبا اشاره به اینکه اگر عزیزان جوان پایه کار باشند همه چیز را می توانند تغییر بدهندو باید دراولویت تغییرات خودسازی نفس و احترام به والدین را سرمشق کار خود بدانند تا بتوانند در جامعه  نمونه باشند.

وی تصریح کرد: که شعار بسیج دانش آموزی را باید سرلوحه ی کارهای خود قرار دهند و به این سه اصل مهم یعنی ایمان، قلم، شجاعت عمل نمایند.

صفحات