ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

تنوع فعالیت‌های بسیجیان بسیار بالاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، سرهنگ‌دوم محمدرضا غفاری فرمانده سپاه شهرستان درگز به خبرنگار ما گفت: امروزه عملکرد بسیج به عنوان یک فرهنگ باید در جامعه شکل گیرد و به نسل‌های جوان آموزش داده شود.
وی افزود: پیروی از ولایت مطلقه فقیه و اتحاد و همدلی میان نیروهای بسیج، بزرگ ترین سرمایه مقابله با دشمنان نظام اسلامی است که همیشه نشان داده است؛ که مایه نا امیدی دشمنان اسلام است.

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

۱۶۰ دانش آموزان درگزی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، عصر امروز(۱۷ آبان)، با حضور مسئولان شهرستان، کاروان‌ ۱۶۰ نفری راهیان نور دانش آموزان دبیرستانی شهرستان درگز از محل سپاه پاسداران ناحیه درگز به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند.

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

شهید حسین فهمیده در حفظ انقلاب اسلامی موقعیت شناس بود

حجت الاسلام داوود عبدالهی مسئول دفتر حوزه نمایندگی سپاه درگز در خصوص اهمیت موقعیت شناسی به خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،بگفت: موقعیت شناسی یکی از اصولی است که باید تمام کسانی‌که دلسوز نظام و انقلاب اسلامی هستند به آن توجه کنند.

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه درگز برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، امروز(۱۲آبان) مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه درگز با حضور سردار مجتبی غفورپور جانشین سپاه امام رضا علیه السلام و مسئولان اداری و نظامی شهرستان درگز در محل سپاه ناحیه درگز برگزار شد.

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

انقلاب اسلامی تنها با انقلاب‌گری درمان می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، رجب علی بازیاد کارشناس مسایل سیاسی، شب گذشته(۷آبان) در مسجد امام حسین علیه السلام درگز گفت: از اول انقلاب تاکنون گفتمان‌های زیادی در کشور مطرح شده است که بعضی از آن گفتمان‌ها نظیر گفتمان چپ و راست پایان یافته است.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

دفاع مقدس همچنان ادامه دارد/۸ سال دفاع مقدس یک دانشگاه است

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

خون شهدا جدا کننده حق و باطل است/شهدا جایگاه جامعه خود را نزد خداوند ارتقا می دهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، سردار یعقوب‌علی نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام، عصر دیروز(۱مهر) در یادواره شهدای شهرستان درگز که در مزار شهدای این شهرستان برگزار شد در خصوص جایگاه شهادت خاطر نشان کرد: شهادت مقام بلندی است که یک انسان می تواند به آن دست یابد و تنها زمانی که انسانی جانش را برای خدا دهد به این مقام می رسد.

وی افزود: هیچ عمل نیکی نمی تواند انسان را به این مقام برساند که شهادت می رساند و این به خاطر جایگاه منحصر به فرد این عمل مقدس است.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

واگذاری ۱میلیارد ۴۰۰میلیون ریال وام با شرایط مناسب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، سرهنگ محمدهادی قوی‌پنجه فرمانده سپاه درگز در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص اهمیت اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که در چند سال اخیر بارها توسط مقام معظم رهبری تاکید شده است تنها راه آبادانی کشور است.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی از درگز به مناطق عملیاتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، عصر دیروز(۴شهریور) کاروان‌ ۴۰ نفری راهیان نور دانش آموزی شهرستان درگز از محل سپاه پاسداران ناحیه درگز به مناطق عملیاتی ۸سال دفاع مقدس اعزام شدند.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

آتش سوزی ۳۰۰ هکتاری پارک ملی تندوره درگز خاموش شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، روز گذشته آتش‌سوزی وسیع، مراتع طبیعی پارک ملی تندوره را طعمه خود کرد؛ به طوریکه با شرایط باد موافق، گیاهان خشک و صعب العبور بودن مسیر، اطفای حریق برای نیروهای آتش نشانی با مشکل مواجهه شد.

 بنابراین پس از درخواست کمک از مجموعه سپاه و بسیج بیش از ۷۰ نفر از بسیجیان، پاسداران و گردان بیت المقدس به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درگز به محل ارتفاعات پارک ملی تندوره مراجعه کردند و اقدام به خاموش نمودن آتش نمودند.

صفحات