ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

بسیج تجلی روحیه انقلابی، خدمتگزاری صادقانه و بی منت در عرصه‌های مختلف است

سرگرد پاسدار حمید رضا نامور در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، اظهار داشت: بسیج تجلی روحیه انقلابی، خدمتگزاری صادقانه و بی منت و نماد اقتدار ملی در عرصه های مختلف  است.این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

یکی از مهمترین ارکان اقتصاد مقاومتی، حمایت از تولید کننده است

سرگرد پاسدار حمید رضا نامور در گفتگو با خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام، بیان داشت: یکی از اصلی ترین ارکان و اصول اقتصاد مقاومتی حمایت از تولید کننده است و حمایت از تولید کننده یعنی فعال کردن ظرفیت شرکت ها ، معادن و کارگاه های کوچک و بزرگ. 

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

حمایت از تولید کننده یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی است

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

اعدام شیخ نمر در مجامع جهانی بی پاسخ نخواهد بود

 

این مطلب ۲۶ بار خوانده شده

رزمایش الی بیت المقدس اجرای یک توان همه جانبه بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع) ، فرمانده قرارگاه عملیاتی رزمایش الی بیت المقدس در گفتگو با خبرنگار اعزامی ما اظهار داشت : پس از استقرار  گردان الی بیت المقدس بسیج در منطقه عمومی رزمایش ، ابتدا توجیه و سپس همراه با فرماندهی گردان خود مشغول آموزش های تئوری شدند.

سرهنگ دوم پاسدار محمد های قوی پنجه فرمانده سپاه زاوه با بیان به اینکه : رزمایش الی بیت المقدس یک توان همه جانبه و اجرای امر به معروف ونهی از منکر  و برگزاری حلقه های صالحین بود.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

ویزیت و داروی رایگان برای ۸ هزار نفر مددجو و محروم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،حمید بلوکی مقدم مسئول بسیج سازندگی ناحیه زاوه اظهار داشت: شهرستان زاوه با شرایط که در ان قرار دارد توجه بیشتر در عرصه های خدمت رسانی را می طلبد و این خود یک حرکت جهادی برای آبادسازی را می طلبد.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

بالغ بر ۸۰۰۰ نفر در بیمارستان صحرایی زاوه ویزیت شدند

دکتر جلالی امروز در مصاحبه با خبرنگار ما اعلام کرد: در شهرستان زاوه به علت در دسترس نداشتن امکانات بالینی پزشکی عمومی و تخصصی در هفته بسیج بیمارستان صحرایی زاوه با هدف خدمت رسانی به محرومین بصورت متمرکز به مدت یک هفته ارائه شد.

وی با اشاره بر این که در این پروژه همکاری مثبتی در دستگاه همکار وجود داشت افزود:در این فاز اجرایی ویزیت پزشکی عمومی ۳۳۸۰ ،تخصصی ۲۸۶۹ ،دندانپزشکی ۷۱۷، تزیقات و پانسمان ۲۳۸ ،نوار قلب ۶۴ ،اکوکاردیوگرافی ۱۰۰، بینایی سنجی ۳۸۴، عینک رایگان ۱۲۰، جراحی ۶۱ ،آزمایش ۲۹۵،گرافی ۲۹، سونوگرافی ۳۱۱ نفر بصورت رایگان انجام شد .

صفحات