ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

اجرای برنامه‌های نامناسب و زننده غیرفرهنگی اصلا شایسته مردم مؤمن شهرستان نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سرهنگ پاسدار قدیر اسدزاده فرمانده سپاه طرقبه شاندیز گفت: متأسفانه به علت هجوم گردشگران و اجرای برنامه‌های نامناسب و زننده غیرفرهنگی که اصلا شایسته این مردم مؤمن و مذهبی نیست، چهره شهرستان دچار تغییراتی شده لذا باید چهره واقعی طرقبه شاندیز که از درون مایه‌ای انقلابی، متدین و پشتوانه ای بسیجی برخوردار است نشان داده شود.

 

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

مصاحبه با فرمانده بسیج شاندیز؛

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

توافقی که بر نفوس، اموال و استقلال سیاسی استیلا پیدا کند حرام است.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

راه اندازی ستادهای مردمی ترویج امر به معروف و نهی از منکر ضروری است

 

دبیر اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر بخش طرقبه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، اظهار داشت: برای استفاده از ظرفیت های مردمی در فعالیت های امر به معروف و نهی از منکر ، که از دغدغه های مقام معظم رهبری است در حال تصمیم گیری و کار کارشناسی برای اجرا در سطح بخش طرقبه و با استفاده از توان بومی و محلی هستیم و از نظرات کارشناسان و نخبگان به نحوه فراگیر استفاده خواهیم کرد.

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

یکی از فواید حلقه های صالحین، آشنا شدن با جنگ نرم می باشد

 

په گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سرهنگ پاسدارابوالفضل بهشتی، فرمانده بسیج سپاه ناحیه بینالود شهرستان طرقبه شاندیز در جمع سرگروه های حلقه های صالحین بخش طرقبه خاطر نشان کرد: امروزه در موضوعات فرهنگی ، دشمن هجوم همه جانبه خود را آغاز نموده است.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

دستگاه‌های مختلف در تحقق منویات رهبری کم گذاشته‌اند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سردار غلامرضا احمدی در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم افتتاحیه حوزه۶ ناحیه مقاومت بسیج بینالود به‌عنوان دومین حوزه بسیج خواهران در سطح شهرستان طرقبه شاندیز گفت: خانواده بزرگ بسیج، جزئی از اجتماع ما هستند.

این مطلب ۲۷ بار خوانده شده

ساختمان جدید بسیج خواهران طرقبه افتتاح گردید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، مراسم افتتاح ساختمان جدید حوزه بسیج خواهران طرقبه با حضور سردار غلامرضا احمدی فرمانده سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی و همچنین فرماندار ، امام جمعه طرقبه و دیگر مسئولین شهرستان طرقبه شاندیز صبح امروز در طرقبه برگزار گردید.

در این مراسم فرمانده بسیج سپاه شهرستان طرقبه شاندیز اظهار داشت: این ساختمان با ۱۲۰۰ متر زیربنا در سه طبقه و با کاربری های اداری ،‌مهد قرآن ،‌سوله صالحین و دیگر موارد مورد نیاز ساخته شده است.

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

اشتغال پایدار نیازمند مدیریت جهادی می باشد

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، سرهنگ پاسدار علیرضا مکاری در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به اهمیت اشتغال پایدار در جامعه خاطر نشان کرد: از ظرفیت های عظیم بسیج با تفکر انقلابی و مدیریت جهادی برای اشتغال پایدار باید به نحو مطلوب استفاده کرد و لازمه آن برنامه ریزی مدون و اتحاد و استفاده از توان داخلی می باشد.

مکاری تصریح کرد: باید با یک رویکرد واحد بحث اشتغال و مهاجرت معکوس در روستاها را مدیریت نماییم.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

مراسم پیاده روی و بیعت با شهدای گمنام در طرقبه برگزار شد

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، صبح امروز با حضور خانواده های بسیجی و ایثارگر و همچنین مردم شهید پرور طرقبه مراسم پیاده روی و تجدید بیعت با شهدای گمنام برگزار شد.

در این مراسم که ساعت ۸ صبح از میدان صاحب الزمان(عج) آغاز گردید شرکت کنندگان مسیر طرقبه تا جبل النور را به صورت پیاده طی نموده و در نهایت با زیارت قبور مطهر شهدای گمنام ضمن تجدید بیعت ، یاد و خاطره شهدای ۸ سال دفاع مقدس را گرامی دانستند.

صفحات