ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۵۴ بار خوانده شده

رزمایش بزرگ گردان‌های بیت‌المقدس فریمان با موفقیت به پایان‌رسید+ تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،رزمایش بزرگ گردان‌های بیت‌المقدس ناحیه مقاومت بسیج فریمان یادبود سردار شهید حسین مستغنی ظهر امروز در محل اردوگاه قدس بسیج فریمان با موفقیت و رسیدن به اهداف پایان‌یافت.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

برای مبارزه با مستکبران باید تهاجمی عمل کرد

سرهنگ دوم پاسدار حسين شمس در جمع پایوران و نیروهای وظیفه سپاه ناحیه فریمان در نقد به گفتار عده اي از كوردلان سیاسی که در جائی گفته اند امروز اگر امام راحل(ره) حضور داشتند با کشوری مانند آمریکا وارد مذاکره می‌شد و با او سازش می‌کرد پیرامون تبيين راه و مشي استكبار ستيزانه حضرت امام خميني(ره) بيان داشت: مبارزه باید دائمی باشد و در این راه باید خستگی ناپذیر بود؛ عده‌ای می‌گویند که ما باید جذب جامعه جهانی شویم یعنی هر چه در راه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی کرده ایم به فراموشی بسپاریم و به خون شهدای اسلام خیانت کنیم

 

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

رزمایش بزرگ گردان‌های «الی بیت‌المقدس» در فریمان برگزار می شود

این مطلب ۲۴ بار خوانده شده

افتتاح ۳ طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان فریمان

با حضور مسئولین شهرستان از جمله معاون فرماندار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت فریمان، ریاست اداره آموزش و پرورش، اعضای شورای شهر، بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین، تعدادی از طرح های اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی در شهرستان فریمان افتتاح و به بهره برداری رسید.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

تکریم و سرکشی از خانواده شهدا و جانبازان شهرستان فریمان

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

سومین یادواره ۷ شهید روستای احمدآباد بخش مرکزی فریمان برگزار شد

سومین یادواره ۷ شهید روستای احمدآباد بخش مرکزی فریمان با سخنرانی امام جمعه باخرز و با حضور برخي از مسئولان و مردم در محل مسجد حضرت فاطمه (س) روستاي احمدآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه امام رضا(ع) از فريمان، امام جمعه باخرزدر اين مراسم با اشاره به عظمت و بزرگي ما محرم و صفر و مراسمات برگزار شده در سراسر دنیا در اين خصوص گفت: غیر از این عالم،عالم الحسین را داریم، این عالم الحسین در کنار همه این عالم ها هست و مختصات آن هم با تمام این عوالم فرق دارد.

این مطلب ۲۵ بار خوانده شده

يادواره شهداي روستاي کلاته سبز فريمان برگزار شد

اولين يادواره ۷ شهيدسرافراز روستاي کلاته سبز فرهادگرد فريمان با حضور جمعي از مردم و مسئولان در مسجد اين روستا برگزار شد.

به گزارش حسن اصغري خبرنگار پايگاه اطلاع رساني سپاه امام رضا(ع) از فريمان ،يکي از فرماندهان دوران دفاع مقدس با پرداختن به موضوع اقتصاد مقاومتي گفت: مفهوم اقتصاد مقاومتي اين است که دست به زانو خودمان بگيريم و بلند بشويم و بر روي پاي خود بايستيم و بگوييم مي توانيم خودمان کارهاي خودمان را انجام دهيم.

صفحات