ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۹ بار خوانده شده

راز موفقیت نظام سوریه و عراق الگو برداری از بسیج انقلاب اسلامی است

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،حجت الاسلام گلقندشتی،در دیدار با امام جمعه شهرستان فیروزه که با حضور فرمندهان پایگاه های مقاومت بسیج این شهرستان صورت گرفت، با اشاره به اینکه امروز فرهنگ بسیجی از مرز های جمهوری اسلامی ایران گذشته و جهانی شده است، راز موفقیت نظام سوریه و عراق را  الگو برداری از بسیج انقلاب اسلامی و گسترش آن در میان طبقات جامعه خود دانست.

این مطلب ۱۱ بار خوانده شده

نصب تمثال شهدا در روستاهای شهرستان فیروزه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،محمد رضا حاجی زاده اظهار کرد: مراسم رونمایی از تمثال شهدا روستای کفکی شهرستان فیروزه امروز برگزار شد.

وی گفت: مردم فیروزه با جان و دل از دستاوردهای انقلاب دفاع می‌کنند و در تمام لحظه های زندگی خود راه امام و شهدا را ادامه می‌دهند و برای ارج نهادن به مقام شهدا تمثال شهدای روستای کفکی را در خیابان اصلی این روستا نصب کردند تا همیشه به یاد شهدا باشند.

این مطلب ۹ بار خوانده شده

۹ دی نقطه عطف معادلات انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،حجت الاسلام علی فرخاری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه فیروزه اظهار کرد: افزایش اقتدار و استحکام نظام و انقلاب در حماسه ۹ دی به دشمنان فهماند که کشور ایران با اقتدا به رهبر عزیزشان می‌تواند به والاترین رتبه‌های معنوی برسد.

وی افزود: در ۹ دی اقتدار کشور به نمایش گذاشته شد و به جهان نشان داد که مداخله در کشور ایران یعنی شکست و به دنبال آن نابودی مطلق را به دنبال دارد.

این مطلب ۹ بار خوانده شده

وحدت حوزه و دانشگاه روند پیشرفت را تسریع می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)، حجت‌الاسلام علی فرخاری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با توصیه به رعایت تقوای الهی و نظم در امور اظهار کرد: رژیم صهیونیستی با زورگویی می‌خواهد که کشوری که متعلق به مسلمانان است را صاحب شود و عده‌ای هم از مسلمانان به خاطر منافع دنیایی او را بدرقه می‌کنند ولی بدانند این همراهی آنها عقوبت سنگینی دارد که باید آن را پراخت کنند.

وی گفت: امروز دشمن در مذاکرات فهمید که انرژی هسته‌ای حق مسلم ایران و ملت است اما به دلایل مختلف می‌خواهد طفره برود و یاوه گویی کند.

این مطلب ۱۰ بار خوانده شده

تشیع پیکر پاک شهید

پیکر شهید محمد سلیمانی که درحمله تروریستی سراوان به شهادت رسیده امروز سه شنبه ۷/۸/۱۳۹۲ بر دوش مردم شهید پرور شهرستان فیروزه تشییع شد و تا ساعتی بعد در مزار شهدای روستای سلیمانی به خاک سپرده خواهد شد.

این مطلب ۸ بار خوانده شده

۱۲۰دانش آموز بسيجي فيروزه اي در مسابقه دووميداني رهروان ولايت شرکت کردند

مسئول روابط عمومي آموزش و پرورش فيروزه از حضور ۱۲۰دانش آموز بسيجي در مسابقات دووميداني «رهروان ولايت» خبر داد.

«علي اصغر چوبداري»افزود: ۱۲۰نفر از دانش آموزان بسيجي دبيرستان هاي شهرستان فيروزه در يک مسابقه دووميداني به طول ۳کيلومتر شرکت کردند که در پايان اين مسابقه دانش آموزان با حضور در گلزار شهدا با آرمان هاي شهدا پيمان بستند و به نفرات برتر هداياي ويژه اي اهدا شد.وي همچنين گفت: در شهرستان فيروزه برنامه هاي مختلف فرهنگي و ورزشي براي مدارس شهرستان برنامه ريزي شده است و به صورت هماهنگ در سطح مدارس و با کمک مربيان پرورشي انجام مي شود

این مطلب ۱۰ بار خوانده شده

دوره تربیت و تعالی در ناحیه فیروزه