ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۱۸ بار خوانده شده

فرمانده سپاه کلات با بیان اینکه درروزگاری که عده‌ای به دنبال زندگی راحت و رفاه بیشترهستند،اظهارداشت:این جوانان بی ادعا ثابت کردند که شهادت بسیار والاتر از زندگی پرزرق وبرق دنیاست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا علیه السلام،محمد شریف فرمانده سپاه کلات با این عنوان که این شهدا نسل سوم انقلاب هستند،عنوان داشت:این شهدا نشان از بی تاثیربودن زرق‌وبرق جنگ نرم دشمنان بر جوانان دارد چراکه غرب به دنبال با خاک یکسان کردن جوانان‌اند.

وی افزود: این شهدا ثابت کردند هنوز خون حسین دررگهایشان می‌جوشد و مانند ابوالفضل العباس مدافعانی جان‌برکف برای عمه سادات حضرت زینب سلام‌الله علیها هستندوبااشاره رهبر و مقتدایشان حضرت امام خامنه‌ای طومار تکفیری‌ها را درهم می‌پیچند.

این مطلب ۲۲ بار خوانده شده

حضور پرشور دانش آموزی روستایی در طرح هجرت بسیج+ تصاویر

فاطمه عرفانی مسئول بسیج جامعه زنان کلات در گفت و گو با  پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)، از استقبال پرشور نوجوانان روستاهای کلات به عنوان شوق امیدان و دانش آموزان روستایی در طرح هجرت بسیج دانش آموزی خبرداد و اظهارداشت: در دوره ده روزه طرح هجرت اوقات فراغت دانش آموزان در روستاهای خشت و قله زو و...  به آموزش های قالیبافی و برنامه های فرهنگی پرداخته شد.

این مطلب ۲۳ بار خوانده شده

مسابقات کشتی با چوخه با حضور معتادان گمنام در کنار ورزشکاران در سالن شهید قره خانی دربند شهرستان کلات برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،رقابت‌های کشتی با چوخه با حضور  جمع کثیری از چوخه کاران کلاتی به همت سپاه ناحیه کلات و اداره ورزش و جوانان کلات در سالن شهید قره خانی کلات برگزار شد.

این مسابقات با استقبال چشم‌گیر و حضور متعدد تماشاگرانی از سراسر شهرستان در حالی برگزار شد؛که حضور و رقابت معتادان گمنام نیز تحولی خاصی به فضای این محیط داده بود.

این مطلب ۲۰ بار خوانده شده

دانش آموزان مشهدی با حضور خود در مناطق محروم کلات طرح هجرتی را متفاوت با سال های گذشته را رقم زده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)،جوانان مشهدی مدارس نواحی ۶گانه نواحی آموزش و پرورش مشهد با حضور خود در شهرستان کلات در کنار جوانان به ساخت مسجد روستای سلطان آباد کمک شایانی کرده اند و روزنه های امید را به این روستاها ورزیده اند.

این مطلب ۲۱ بار خوانده شده

همایش مدافعان حجاب و عفاف کلات متفاوت از سراسر کشور با جامع‌ترین برنامه‌های فرهنگی تربیتی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا(ع)،ظهر امروز هم‌زمان با سراسر کشور با حضور بانوان محجبه کلاتی برنامه‌ای با تأکید بر عزت و کرامت بانوان برگزار شد.

برنامه ای متفاوت از برگزاری یک مراسم احساسی، مراسم اغنایی و بصیرتی که با پخش مستندی از واحد تولید سپاه کلات بانام فقط «به خاطر تو» به وقوع پیوست.

در این مستند شبهات نوجوانان و جوانان در خصوص عفاف و حجاب به‌صورت شفاف، روشن و صادقانه در قاب مستندی واقعی از تمام اقشار به نمایش درآمد.

صفحات