ارتباط با فرماندهی

مقاله

این مطلب ۲۸ بار خوانده شده
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی:

تشکل‌های یکبار مصرف دانشگاه آزاد مشهد پایگاه احزاب است/ سردمداران فتنه؛ پرچمدار تشکل‌های یکبار مصرف

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی با بیان اینکه تشکل‌های یکبار مصرف دانشگاه آزاد مشهد پایگاه احزاب است، گفت: نگرانی ما این بوده که در راس چنین تشکل‌هایی سردمداران و فعالان دانشجویی در فتنه سال ۸۸ قرار دارند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه امام رضا (علیه السلام)، علی سلطانی امروز در جمع خبرنگاران گفت:  با اشاره به فعالیت بسیج دانشجویی در دانشگاه‌های مشهد در سال انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: آنچه مسلم بوده نگاه و رویکرد بسیج دانشجویی مبتنی بر بیانات رهبر معظم انقلاب، ورود زودهنگام به انتخابات نیست.

وی افزود: در حال حاضر با توجه به اینکه در ایام سوگواری محرم و صفر هستیم، نگاه ما زنده نگهداشتن محرم و صفر و درس‌های عاشورا در فضای دانشگاه بوده چرا که عده‌ای می‌خواهند فرهنگ عاشورایی و محرم و صفر را در دانشگاه‌ها کمرنگ کنند.

دبیر شورای تبیین مواضع سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی با تاکید بر اینکه بسیج دانشجویی برنامه‌های مختلفی در زمان انتخابات دارد، یادآور شد: برنامه‌های مختلف کرسی‌های آزاداندیشی، مناظرات دانشجویی و سیاسی و نشریات الکترونیکی و کاغذی از جمله فعالیت‌های مهم ما بوده که در حوزه برگزاری مناظرات و سخنرانی‌های انتخاباتی در زمان لازم وارد عمل می‌شویم.

سلطانی بیان کرد: برای فعالیت‌های بیشتر در حوزه نشریات منتظر برگزاری انتخابات به منظور انتخاب دو عضو دیگر از هیئت نظارت بر مطبوعات دانشگاهی انتخابات هستیم.

وی با ابراز نگرانی از تشکیل و رشد تشکل‌های یک شبه و یکبار مصرف دانشگاهی در فضای انتخاباتی گفت: با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده‌ایم اکثر قریب به اتفاق این تشکل‌ها در حقیقت پایگاه‌ احزاب مختلف هستند و نگرانی بیشتر ما از این بوده که در راس چنین تشکل‌های یکبار مصرف، سردمداران و فعالان دانشجویی در فتنه سال ۸۸ قرار دارند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد عنوان کرد: نخستین برنامه‌های سیاسی بسیج دانشجویی در دانشگاه آزاد مشهد با وی‍ژه‌برنامه‌های ۱۳ آبان آغاز می‌شود که تاکید ما بیشتر بر برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و مناظرات دو طرفه است.

سلطانی اظهار کرد: پس از هماهنگی میهمانان کشوری برنامه‌های ۱۳ آبان را اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.